Tasuta tarne pakiautomaati alates 50€ ostudest ja kiire tarne 1-3 tööpäeva.

Pealeht

Blogi

Tooted

Visioon

Kontaktid

Oleme abikaasaga lapse saamisest unistanud juba pikka aega ja lõpuks see juhtus, ma jäin rasedaks ja meile sündis laps! Olime väga õnnelikud, nautisime oma beebiga koos olemist ja imetlesime tema ilmekaid silmi, väikeseid sõrmi ja jalakesi. Tunneme tema eest hoolitsemise eest siirast rõõmu ja soovime talle pakkuda vaid parimat!

Need olid kõige maagilisemad 9 kuud! Lõpuks see ime juhtus ja meie beebi sündis! Alles ta oli mul kõhus ja nüüd on ta mu kätel- häälitseb, siputab käsi ja jalgu, vajab mu tähelepanu ja hoolitsust. Raseduse ajal tundus, et oleme kõigeks saabuvaks täiesti valmis kuid reaalsus on täiesti teine. Alguses beebi koguaeg magas, kuid nüüdseks on need pikad uinakud asendunud toimetamist täis päevadeks- beebi vajab pidevat tegelemist ja hoolt. Ta ei maga enam nii hästi, tuleb jälgida söötmise ajakava ja tegeleda piimasegude ja lisatoitude valmistamisega, rääkimata sellest, kui ta on olnud haige.

Sellistel hetkedel vajasin ma tõelise eksperdi abi. Otsisime abikaasaga võimalusi, et beebi eest hoolitsemine oleks mugavam ja muretum nii meile endale kui lapsele. Veetsime internetis palju aega, et leida sobivaid seadmeid ja tooteid ning kõige raskemaks osutus see, et mitte ükski beebitoodete bränd ei pakkunud kõiki vajalikke seadmeid koos. Olles kulutanud palju aega internetis otsimisele, sai selgeks, et ka teised pered on selle probleemiga tuttavad. Minu abikaasa, kes töötab meditsiiniseadmetega seonduvas ettevõttes, sai meie probleemist inspiratsiooni, et luua lai valik vajalikke ja kaasaaegseid hooldusvahendeid vastsündinutele ja väikelastele.

Nii sündis vastsündinutele mõeldud seadmesari- AGU (Advanced Growing Up). Nüüdsest on beebi eest hoolitsemine lihtne ja muretu, beebid saavad parimat võimalikku hoolitsust ja mis kõige olulisem, lapsevanemal on rohkem aega endale ja lapsele pühenduda!

VISIOON

AGU-s on meie jaoks oluline kaasaaegsete võimalustega emasid ja isasid innustada lapsevanemaks olemise teel.

MISSIOON

Meie eesmärgiks on luua imikutele uuenduslikke seadmeid, mis kaasaaegsete tehnoloogiate abil pakuvad lastele mugavust, lihtsustavad vanemate elu ja annavad rohkelt võimalusi selleks, et beebi eest hoolitsemine oleks nauditav.
Ostukorv
Ühtegi toodet pole ostukorvis!
Jätka ostlemist
0